Home

Kutsu pott kukk ποδόσφαιρο λάθος καθυστερήσεις Vastikus Laud Või hiljem

Premier League: Χτύπησε στις καθυστερήσεις η Μπρέντφορντ - Onsports.gr

Στις καθυστερήσεις η ισοπαλία (1-1) του ΠΑΟΚ με τη Ριέκα

Θρίλερ στις καθυστερήσεις! - Live: Άρης - Ολυμπιακός 1-2... - Sportdog.gr -  Αθλητικά Νέα | Ειδήσεις | Sport
Θρίλερ στις καθυστερήσεις! - Live: Άρης - Ολυμπιακός 1-2... - Sportdog.gr - Αθλητικά Νέα | Ειδήσεις | Sport

Δεν πλήρωσε το λάθος του διαιτητή και λυτρώθηκε στις καθυστερήσεις (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα συζητάμε για την ομαδούλα που ήρθε να κάνει ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ τώρα; -  Ποδόσφαιρο - gavros.gr
Θα συζητάμε για την ομαδούλα που ήρθε να κάνει ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ τώρα; - Ποδόσφαιρο - gavros.gr

Σώθηκε στις καθυστερήσεις - Ποδόσφαιρο - Super League 1 | sport-fm.gr:  bwinΣΠΟΡ FM 94.6
Σώθηκε στις καθυστερήσεις - Ποδόσφαιρο - Super League 1 | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6

Μάικλ Όλιβερ : «Έκανα λάθος στη φάση του τραυματισμού του Φαν Ντάικ» -  to10.gr
Μάικλ Όλιβερ : «Έκανα λάθος στη φάση του τραυματισμού του Φαν Ντάικ» - to10.gr

Εθνική Ελλάδος: Νίκη στη Γεωργία με δύο γκολ από το 90′ και μετά (βίντεο) |  Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ
Εθνική Ελλάδος: Νίκη στη Γεωργία με δύο γκολ από το 90′ και μετά (βίντεο) | Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ

Match Report: Ήττα στις καθυστερήσεις με τον Ιταλό να σφυρίζει σήμερα  παράξενα
Match Report: Ήττα στις καθυστερήσεις με τον Ιταλό να σφυρίζει σήμερα παράξενα

Επική ανατροπή της Λάτσιο με δύο γκολ στις καθυστερήσεις (95′ και 97′) -  Ειδήσεις - νέα - Το Βήμα Online
Επική ανατροπή της Λάτσιο με δύο γκολ στις καθυστερήσεις (95′ και 97′) - Ειδήσεις - νέα - Το Βήμα Online

Thes - Σοκ στις καθυστερήσεις για την Ελλάδα, 1-1 με το Κόσοβο

Ποδόσφαιρο - Βικιπαίδεια

Τραγικό λάθος άμυνας και Διούδη - Ισοφάρισε ο Ολυμπιακός (δείτε το γκολ) •  NewsPAO
Τραγικό λάθος άμυνας και Διούδη - Ισοφάρισε ο Ολυμπιακός (δείτε το γκολ) • NewsPAO

Προδόθηκε από λάθη και στημένα, βυθίζεται στη βαθμολογία |  Panathinaikos24.gr
Προδόθηκε από λάθη και στημένα, βυθίζεται στη βαθμολογία | Panathinaikos24.gr

Λαμία - ΟΦΗ: Απίστευτο, ξανασχεδίασαν τις γραμμές της περιοχής γιατί ήταν  λάθος τα μέτρα! (pics) | Gazzetta
Λαμία - ΟΦΗ: Απίστευτο, ξανασχεδίασαν τις γραμμές της περιοχής γιατί ήταν λάθος τα μέτρα! (pics) | Gazzetta

Βαθμό στις καθυστερήσεις πήρε ο Παναθηναϊκός στην Κρήτη | Η Εφημερίδα των  Συντακτών
Βαθμό στις καθυστερήσεις πήρε ο Παναθηναϊκός στην Κρήτη | Η Εφημερίδα των Συντακτών

Λάθος στην άμυνα της Ομόνοιας και 1-1 η Πάφος (video) | Sportime

Βαρούχας: «Πολλά λάθη ο Γρεβένης, δεν παίχτηκαν καθυστερήσεις στο  Καυτανζόγλειο» - Ποδόσφαιρο - Super League 1 - Ηρακλής - Παναθηναϊκός |  sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6
Βαρούχας: «Πολλά λάθη ο Γρεβένης, δεν παίχτηκαν καθυστερήσεις στο Καυτανζόγλειο» - Ποδόσφαιρο - Super League 1 - Ηρακλής - Παναθηναϊκός | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6

Champions League, Τότεναμ-Ολυμπιακός 4-2: Τον καταδίκασε το λάθος του Μεριά

Τεράστιο γκολ Τζάνη! Πανθρακικός-ΠΑΟ 2-1 (Τελικό) - Sportdog.gr - Αθλητικά  Νέα | Ειδήσεις | Sport
Τεράστιο γκολ Τζάνη! Πανθρακικός-ΠΑΟ 2-1 (Τελικό) - Sportdog.gr - Αθλητικά Νέα | Ειδήσεις | Sport

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ) Η πολύ «χαμηλή» βαθμολογία του Βασίλη / Τα λάθη που «κόστισαν»  | Protathlima.com
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ) Η πολύ «χαμηλή» βαθμολογία του Βασίλη / Τα λάθη που «κόστισαν» | Protathlima.com

Το λάθος ήταν η μη αποβολή Αποστολάκη, που γι' αυτό έγινε αλλαγή» | Sportime

Το στημένο της χρονιάς στην Κολομβία: Οι αμυντικοί... κοιτούν στο γκολ που  έκρινε την άνοδο! | Έθνος
Το στημένο της χρονιάς στην Κολομβία: Οι αμυντικοί... κοιτούν στο γκολ που έκρινε την άνοδο! | Έθνος

Ολυμπιακός-Άινταχτ: Το 2-1 των Γερμανών στις καθυστερήσεις - Ποδόσφαιρο -  Europa League | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6
Ολυμπιακός-Άινταχτ: Το 2-1 των Γερμανών στις καθυστερήσεις - Ποδόσφαιρο - Europa League | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6

Στο 94' ο ΠΑΟΚ ισοφάρισε τη Ριέκα στην Τούμπα - efthia.gr

Σας έδωσε 10 λεπτά καθυστερήσεις, οι αμυντικοί της Ξάνθης σας πέταγαν την  μπάλα…» [Εικόνα] | in.gr
Σας έδωσε 10 λεπτά καθυστερήσεις, οι αμυντικοί της Ξάνθης σας πέταγαν την μπάλα…» [Εικόνα] | in.gr

Γ' Κατηγορία: Ηττήθηκε στις καθυστερήσεις ο Διγενής | Protathlima.com